Hledat

Najdete u nás


Novinky

Toplist

TOPlist

Těšíte se na Ježíška?

  1. Ano 355
  2. Ne 418


"Drby"

Dovolím si popsat pár událostí, které se v Orlové staly a jsou, mírně řečeno, v diskuzi občanů. Mám je ověřené, přesto si je dovolím nazvat „drby“.

Rada města na jednom ze svých nedávných jednání, měla na stole materiál, díky kterému se mohla zpracovat analýza na částečné zprovoznění letního koupaliště. Koupaliště by bylo pojato jako vodní svět a bylo by určeno hlavně pro malé děti s maminkami. Analýza se zpracovávat nebude. Nebyla pro to většina rady. Vlastně pro to nehlasovali ti, kteří před volbami 2014 nejvíce křičeli, že zprovoznění koupaliště je maličkost.

Je vůbec úspěch, že si rada města chtěla nechat zpracovat analýzu. V takové analýze většinou bývá, co nám projekt přinese, kolik bude stát a jaké úkony máme udělat. Někdy tam dokonce je uvedeno jaká negativa nám to přinese.

Kdyby rada města měla takovou analýzu zpracovanou k nově nainstalovaným radarům k měření rychlosti, tak by dobře věděla, že je nutné požádat o přidělení frekvence, aby radary mohly komunikovat s centrálním počítačem. Takto o frekvenci žádali narychlo, protože se to opomnělo. Nikdo to nebude vědět, že fungujeme takto diletantsky.

Mgr. Miroslav Chlubna
25.10.2017

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se