Hledat

Najdete u nás


Novinky

Toplist

TOPlist

Těšíte se na Ježíška?

  1. Ano 396
  2. Ne 465


Hokej

Jak jsem slíbil, tak plním. Před časem jsem se dotázal činovníka orlovského hokeje i na svazu ledního hokeje, kdo může za trojí registraci jednoho hráče pod různými jmény.

Odpověď od pana Tomise mladšího jsem poskytl k vyjádření panu Bendovi a Krawczynskému, protože on vinu svaluje na ně.

Posuďte sami odpovědi, reagovat můžete v diskuzi.

Řazeno je to postupně, jak mi odpovědi došly na e-mail.

Ing. Vladimír Schiefner - Vedoucí registračního oddělení, řízení soutěží /II. Liga ČR, ELSD/

Dobrý den, registrování hráčů probíhá dvojím způsobem. Buď přímo přiveze zástupce klubu (není výjimka, že přijede rodič, prarodič, osoba cestující přes Prahu apod.) Druhý případ je poštou. V obou případech, splňuje-li přihláška vše co předepisuje Registrační řád ČSLH, vyhotoví registrační oddělení registrační průkaz.

R. Schovanec byl registrován dne 23,8,2007 v Českém Těšíně, dne 29,1,2010 přestoupil do Orlové a 13,9,2013 se mu prodlužovala platnost RP.

T. Kostka byl registrován dne 10,7,2007 v Orlové a dne 18,9,2012 se mu prodlužovala platnost RP.

Pro prodloužení platnosti RP je podmínka dodat aktuální foto. Kdyby prodloužení platnosti probíhalo ve stejném termínu mohlo by se stát, že by došlo k chybě, ale v tomto případě, kdy je mezi jednotlivými prodlouženími celý rok?

Petr Tomis

 Zdravím Tě Mirku,

omlouvám se za pozdní odpověď na Tvůj e-mail. Věřím, že vysvětlení, které Ti teď píšu, Ti dá odpověď na to, jak to před několika lety v našem klubu chodilo za působnosti trenéra pana Krawczynského a vedoucího družstva pana Bendy.

Registraci na svaz podává prezident HC. Registraci provádí podáním vyplněného registračního lístku opatřeného podpisem hráče nebo jeho oprávněného zástupce (ve věku do 15 ti let hráče) s přiložením 2 ks fotografií hráče. Tyto podklady předává prezidentovi HC buď vedoucí družstva nebo trenér dané věkové kategorie, který o registraci žádá. O takto vyplněných registračních lístcích na různá jména museli ti, kdo lístky předkládali jednoznačně vědět, že jde o podvrh. V případě prezidenta HC nemohu s určitostí říci, že by si měl pamatovat podobu hráčů na fotografiích. Navíc, když registrační lístky jsou hráčem podepsané, předkládá je prezidentovi k vyřízení na svazu ČSLH vedoucí družstva nebo trenér kategorie. Jistě by bylo zajímavé zjištění, kdo registrační lístky podepsal. Pro informaci jen v této sezóně 2015/16 se prováděla na svazu registrace nebo prodloužení registrace u více než 30 ti hráčů.

Můžu se jen podivovat nad tím, že ti kteří za své působnosti v našem klubu prováděli tyto praktiky, se dnes domáhají „spravedlnosti“ u zastupitelů města Orlové. Vůbec se nedivím tomu, že oba dostali od ČSLH oprávněně tresty zastavení činnosti. Pan Benda totiž v těchto praktikách pokračoval i pod novým trenérem panem Honsou.

Co se týká doby informace o trestu pro pana Honsu, mohu mluvit jen sám za sebe. Stanovisko KV ČSLH Olomouckého kraje jsme písemně obdrželi na klub dne 12.2.2016. V ten den kdy jsme spolu hovořili. Jestli, kdy a proč bylo stanovisko odesláno dopředu na soukromý e-mail pana Dana Marosze, k tomu se já neumím vyjádřit. Nejsem z těch, který z lidí dělá blbce, jak píšeš. Po obdržení oficiální informace o trestu pro pana Honsu jsem celou záležitost okamžitě řešil. Vyvolal jsem jednání výkonného výboru HC, kde po projednání výborem byla panu Honsovi zastavena trenérská činnost v klubu a trénování mladšího dorostu do konce sezóny jsem převzal společně já s Danem Maroszem.

Pracuji denně pro klub s maximálním nasazením do pozdních večerních hodin. Neustálé řešení „problémů“ z minulosti mi bere sílu a chuť do další práce. Věřím, že mě chápeš a svými postoji mi a celému klubu budeš nápomocný při obnově dobrého jména klubu v široké Orlovské veřejnosti.

Zdraví Tě

Petr Tomis

Radek Benda

 Dobrý den

Pane Chlubna, děkuji za email, který jste mi poslal. Když jsem se dověděl, že jde o registrační průkazy hráčů Schovance a Kostky, kteří jak jste mě informoval, jsou ročník nar. 1998 a 1997 musel jsem se pousmát nad smyšleným výrokem pana Tomise. Nemohu věřit těmto lžím. Pan Tomis mě jasně osočil z podvrhu! Neprávem.

Jednoduché a pravdivé vysvětlení Vám teď předložím. Mé působení v HC Orlová začalo tehdy, když se syn, narozen v roce 2000 rozhodl hrát hokej. Vedoucím týmu jsem tedy byl vždy v daném ročníku, kde hrál syn. A to od sezóny 2010/11. Ale pěkně popořádku:

Sezóna 2007/08 přípravka trenér M. Hanzel hráči r.n. 2000/01 a těm co docházeli špatně roky 1999 Sezóna 2008/09 přípravka trenér pan Hanzel hráči 2000/01 tady už nejsou 99 Sezóna 2009/10 žákovská liga 3. Třída trenér M. Honsa, V.Studený, hráči r.n. 2000/01

Sezóna 2010/11 žák. Liga 4.třída, trenér M.Malík / P. Česlík vedoucí Benda , hráči 4.tříd 2000/01

Sezóna 2011/12 – Zrušení žákovské ligy, slučují se ročníky , ruší se žákovská liga pro nedostatek hráčů! Vznikají mladší žáci datum narození 2000/01, trenér David Mikšan, vedoucí Benda. Syn je zde jako druhoročák a další sezónu přechází do starších žáků, kde bude působit dvě sezóny! poznámka: tento rok padá z 1. Ligy STARŠÍ DOROST a zaniká po této sezóně. Pokud byli ročníky 2000/01 ml.žáci, tak st. žáci byli ročník 99/98, ml.dorost 97/96 a starší dorost 95/94!!!!

Sezóna 2012/13 – starší žáci r.n 2000/1999 trenér Krawczynski , vedoucí Benda ( když si to spočítáme tak pro tuto sezónu: ml.dorost98/97- trenér Krawczynski ,vedoucí Křehlík, st. Dorost nebyl.

Sezóna 2013/14 – starší žáci r.n. 2000/2001 trenér Krawczynski, vedoucí Benda ( dva hráči r.n. 2000 Jeziak, Benda nastupují v této sezóně také za ml.dorost 99/98,trenér Krawczynski, vedoucí Křehlík, já zde nebyl vedoucím!!! )…. Starší dorost nebyl, ale ročníkově by měl být 97/96!

Sezóna 2014/15 – mladší dorost r.n. 2000/1999 trenér Krawczynski, vedoucí Benda. Tuto sezónu se zřídil dle slov vedení HC Orlová st. Dorost tedy ročník 98/97, ale jak se ukázalo, nejednalo se o st. dorost, nýbrž o pouze DOROST, za který mohli nastupovat hned tři ročníky 1998/1999/2000. A u tohoto DOROSTU jsem v době nepřítomnost vedoucího zaskakoval, ale nikdy jsem tyto registrace neviděl a nepoužil, protože kdybych je dostal do ruky jasně bych rozeznal , že jde o podvrh!!!!

A co se týče výroku pana Tomise na mou osobu k sezóně 2015/16, trenérem u týmu ml. dorostu byl M. Honsa, já jsem v této sezóně zcela dobrovolnou, neplacenou funkci vedoucího ukončil ke dni 30.10.2015. Hned v prvním utkání se museli napsat do zápisu 2 tzv. „černí hráči“. K mému ukončení, mě přimělo jednak jednání a postoj vedení nejen k rodičům a hráčům, kterých byl nedostatek, ale i novinové články, které vyšly v denním tisku. Mimo jiné se v jednom z těchto článků, kde se vyjádřil prezident klubu ze dne 19.10.2014 Karvinský denník: cituji z článku „ znovu ale opakuji, že sestava na ledě je věcí trenéra“ . Tedy nechápu jak jsem v těchto praktikách pokračoval i v sezóně 2015/16, jak uvádí pan Tomis. Mimo jiné registrace, přestupní lístky, fotografie a další náležitosti ve věci hráče, vyřizuje vždy vedení klubu. Já a ani trenéři co vím, nemají podpisová práva k registracím hráčů. Vše se navíc vyřizuje v Praze proti podpisu, který musí být předložen a já tedy nemohl mít podpisové právo, protože jsem nebyl zaměstnán v HC Orlová!

Benda Radek

Jindřich Krawczynský

 Pane Chlubna musím reagovat na Váš email obdrženy od pana od p.Tomise ml. To proto ze zmiňuje mé jméno a jméno p. Bendy Jsou to lži.

Při prodlužování reg. průkazu se odevzdávána vedení foto se jménem hráče jeho datem narození a rodným číslem. Což píše hráč, aby nedošlo k záměně. Vše se odevzdá na vedení a dal za vše odpovídá člověk, který má podpisové právo !! Aby nedocházelo k chybám atd.

Registrace T. Kostky se prodlužovala v roce 2012 kdy pan Tomis působil v HC Karviná - muži jako hráč a režíroval jeho pád a vyřazení ze soutěže v klubu ve vedení HC Orlova nebyl. To samé platí i o reg. průkazu R. Schovance, který se prodlužoval s odstupem jednoho roku nad čímž se pozastavuje i p. Hchiefner-registrační oddělení Praha.

Další podstatná věc je ta, že p.Benda nebyl v roce a sezóně 2012 vedoucí starších žáků a dorostu Byl to pan Křehlik. K případu p.Bendy chci jen podotknout že sestavu mužstva určuje trenér a zodpovídá za ni.

S pozdravem J.Krawczynski

Hokej

<a href="http://www.landesapotheke-salzburg.com/uggclearance_en/green-bailey-button-ugg-boots">green bailey button ugg boots</a><a href="http://www.landesapotheke-salzburg.com/uggdiscount_en/ugg-classic-mini-chestnut-waterproof-leather-noaa">ugg classic mini chestnut waterproof leather noaa</a><a href="http://www.landesapotheke-salzburg.com/uggfactory_en/ugg-mini-bailey-button-yellow-zone">ugg mini bailey button yellow zone</a><a href="http://www.landesapotheke-salzburg.com/uggonline_en/ugg-classic-tall-leopard-boots-no-7">ugg classic tall leopard boots no 7</a>
12 andre roberts jerseys near me www.swooncreativestudio.com/nflfactory_en/ 12-andre-roberts-jerseys-near-me

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se