Hledat

Najdete u nás


Novinky

Toplist

TOPlist

Těšíte se na Ježíška?

  1. Ano 355
  2. Ne 418


Je to za námi?

Tak zase máme po „nějakých“ volbách, tentokrát to byly volby krajské a já jsem se jich účastnil jako kandidát.

Naše kandidátka (NEZÁVISLÍ) dopadla skvěle – získali jsme pět mandátů. Já jsem sice zůstal těsně „pod čarou“. Avšak  když se rozhodovalo, zda  Hnutí Nezávislí půjdou do krajských voleb, jsme ani nesnili o tom, že překročíme 3% hranici počtu získaných hlasů!

Máme pět mandátů a já jsem první náhradník.  Bude nás v zastupitelstvu kraje slyšet a s námi i hlas lidu.

Velice, velice děkujeme za vaše hlasy vážení spoluobčané! Ty nám umožní promluvit do správy věcí veřejných na krajské úrovni.

Rád bych poděkoval vedení města a radě města, za to, že řešila možné ukončení pobočky Finančního úřadu v Orlové. Na tento problém jsem upozornil v článku „Kde to skončí?“.  Finanční úřad v našem městě zůstane!

Nedá mí však nereagovat na odpověď vedení SMO m.a.s na můj článek zveřejněný v Orlovských novinách pod názvem „Máte pravdu“. Opravdu nevím, ale každá z velkých společností na zadní straně faktury píše, jak je cena kalkulována, kolik procent z ceny kam dají.

SMO mi odpovědělo, že nic nechápu a oni to dělají správně a že jim to kontroloval ERU. Netvrdím, že to dělají špatně, ale tvrdím, že pokud bude kalkulace neveřejná, nemůže nikdo tvrdit, že vše je kalkulováno správně. 

Taktéž podle mne není nic lepšího, než veřejná kontrola! Ta v této společnosti rozhodně chybí! A nechci urážet kolegy zastupitele, ale vedení SMO nás považuje za lidi, co „tomu nerozumí“ (jsou nekompetentní) a tak si dělá vlastně v mnohém co chce. V jiných městech se chovají ke svým společnostem rozhodně jinak! A příkladů mám více než dost, třeba zrovna havířovské zásobování teplem.

Od počátku se naše SMO chová, jako by vlastnila město a ne naopak!

Mgr. Miroslav Chlubna

Je to za námi?

z IP 91.103.166.*** | 17.10.2012 13:59
Skvělý výsledek voleb. Už Vám pane Chlubno odpouštím, že jste odstoupil z rady města bez konzultace s voliči, resp.info o záměru odstoupit. Chápu, že to s tou sebrankou není v našem městě jednoduché, ale věřím, že si za dva roky snad voliči vzpomenou na Váš akt. Váše umístění v KV - excelent. Umístění zbývajících, rádoby politiků odborníků (kucur, michálik, kuča, danělišin, mojžíšek) a vůbec všichni, které ani pořádně neznám, no otřesné. Amatéři. Vše nej v dalším politickém boji o naše město.
z IP 85.70.48.*** | 17.10.2012 21:10
Děkuji za Vaši podporu a velice si jí vážím. K odchodu z rady města ještě dodávám, že Hnutí NEZ ctilo podepsanou koaliční dohodu (asi jako jediní) a tu jsem bezezbytku splnil. Ještě jednou děkuji za podporu M.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se