Hledat

Najdete u nás


Novinky

Toplist

TOPlist

Těšíte se na Ježíška?

  1. Ano 355
  2. Ne 418


Ke střetu

Po jednání zastupitelstva mě zastavil jeden z radních, který podle mého tvrzení měl půjčit peníze funkcionářům fotbalu, prostřednictvím jím vlastněné společnosti. Nebylo to mé tvrzení, já to jen popsal v článku Střet.

Vysvětloval mi, že je to ode mě podlé a že je to lež. On fotbalistům ani hokejistům nic nepůjčil, ani jím vlastněná společnost.

Já jsem mu oponoval, že na přímý dotaz na kulatém stole: „ Jestli jeden z radních půjčil peníze fotbalistům“, nám bylo starostou sděleno, že ano.

Jsem rád, že to není pravda, že je to jinak a střet zájmů se neprohlubuje, je pořád stejný.

Panu radnímu se se vší pokorou omlouvám, nebyl to útok na jeho osobu, ani na jeho byznys, byla to reakce na nepřesnou informaci od jeho spolustraníka a současně starosty, i když ten dnes tvrdí něco jiného.

Omlouvám se.

Mgr. Miroslav Chlubna

12.prosince2016

Ke střetu

z IP 82.209.19.*** | 14.12.2016 10:28
Pane Chlubna, samotní fotbalisté potvrdili půjčku od pana radního a moc mu děkovali, že pomohl zachránit Orlovský fotbal. Já tam ten střet zájmů vidím a vy jste panu radnímu skočil na špek.
z IP 91.103.167.*** | 13.1.2017 22:14
Dobrý den, možná víte víc než já. Pokud to fotbalisté řekli, tak to snad bude pravda. Zažil jsem a pořád zažívám, že to co jednou někdo řekne, vzápětí popře. Pravda jednou bude odhalena. Zdravím Chlubna

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se