Hledat

Najdete u nás


Novinky

Toplist

TOPlist

Těšíte se na Ježíška?

  1. Ano 355
  2. Ne 418


Na okraj

Jen pár poznámek k informacím, které jsem získal.

Rada města Orlové na svém posledním zasedání souhlasila s dopisem Ředitelství finančního úřadu,  aby jeho pobočka zůstala v Orlové. Vítám tento krok a jsem rád, že jej rada města ve prospěch občanů Orlové řeší. Na nebezpečí zrušení Finančního úřadu v Orlové jsem již dříve upozornil v článku „Kde to skončí“.

 Na vzpomenutém jednání rada města odsouhlasila pronájem budovy bývalé LDN městu Orlová. Předpokládám, že budeme mít pro tuto budovu smysluplné využití a že to neskončí jako u bývalé zvláštní školy. Také se naplňuje vize mnou řečená již v roce 2002, že se LDN přestěhuje do budovy současné nemocnice.

Připomínám, že jsem byl již vypovídat v kauze zveřejnění údajně utajeného materiálu, který se týkal prodeje tepelného hospodářství naší společnosti SMO m.a.s. . Víc k tomu dodat nemohu neboť jsem vázán mlčenlivostí.

Ještě k SMO m.a.s. Loni jsme „vytáhli“ z této společnosti 40 milionů Kč  nerozděleného zisku. A letos „vytáhneme“ dalších 40 milionů, snížením základního kapitálu. Asi je na tom městský rozpočet hodně zle, nebo se nenaplňují předpoklady příjmů do městské pokladny. Kde se asi stala chyba?

To moc důležité  - NEZ jde do krajských voleb více na www.nezavislinakraj.cz a máme číslo 26.

Mgr. Miroslav Chlubna

na okraj

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se