Hledat

Najdete u nás


Novinky

Toplist

TOPlist

Těšíte se na Ježíška?

  1. Ano 355
  2. Ne 418


Nový rok

Vážení spoluobčané, jsme na prahu roku 2017 a rád bych Vám sdělil některé informace.

Hned na Nový rok se stala jedna z pozitivních věcí. Na můj návrh byl uskutečněn novoroční ohňostroj až v 17 hodin prvního ledna. Náměstí bylo plné. Tolik lidí jsem v těchto prostorách viděl naposledy v roce 1996, kdy do Orlové zavítal Miloš Zeman. Fotky jsou na konci stránky.

Hlavní ale je, že si ohňostroj mohly užít děti. Dříve je rodiče většinou budili, nikdo z nich si to neužil, děti byly rozmrzelé a rodiče jejich rozmrzelost těžce nesli.  Děkuji zainteresovaným, bylo to super a doufám, že návštěvnost všechny přesvědčí o dalších realizacích ohňostroje ve stejném čase.

Rád bych vás také upozornil na možnost pomoci nám v rozhodování o věcech veřejných, a to buď přímo na našich setkáních, termíny schůzek naleznete na úvodní stránce našich www stránek, nebo nepřímo, když nám napíšete na naše e-maily.

Nabízíme vám možnost propagace vámi organizovaných akcí pro veřejnost na naší nástěnce u sklenářství Podolák, kousek od restaurací Pod Lampou a Magnolie. Leták stačí poslat na email.

V  roce 2017 pro vás chystáme malé překvapení. Do rukou by se vám mělo dostat někdy v únoru. Chystáme vydávání našeho nového občasníku, ve kterém nebude jen politika, ale chystáme i zábavu a soutěže o ceny.

Dovolím si vám popřát zdraví štěstí pohodu po celý rok 2017 a ať jsou vaše cesty vždy suché a bez zatáček.

Za místní sdružení NEZ Orlová
Mgr. Miroslav Chlubna
1. ledna 2017

Namesti-1

Namesti-2

Namesti-3

Namesti-4

Namesti-5

Namesti-6

Nový rok

z IP 109.231.140.*** | 3.1.2017 18:24
Chtěl bych Vám Mirku popřát do Nového roku, také doc.Kafkovi, ing.Plintové a celému sdružení hodně zdraví, štěstí, osobních úspěchů  a taky elánu, odhodlání prosazovat pro město a občany jen to nejlepší!
z IP 91.103.167.*** | 13.1.2017 22:08
Moc děkujeme za přání a přejeme také.
<a href="http://www.wiisiinews.com/yeezy/nike-womens-size-11-air-zoom-danzante-313948">nike womens size 11 air zoom danzante 313948</a><a href="http://www.wiisiinews.com/young/michael-by-michael-shannon-womens-sammey-high-heel-sandal-shoes-black-us-8.5">michael by michael shannon womens sammey high heel sandal shoes black us 8.5</a>
2 pullover knitted yokes. yoke sweater www.newstrumps.com/agree/2-pullover-knitted-yokes.-yoke-sweater

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se