Hledat

Najdete u nás


Novinky

Toplist

TOPlist

Těšíte se na Ježíška?

  1. Ano 354
  2. Ne 418


Persona non grata (Nežádoucí osoba)

Již podruhé ve své politické kariéře jsem nežádoucí osoba. Nesmím se objevit v městem vlastněných a provozovaných médiích. Nejsem sám, jsme nejméně dva. Ten druhý je Petr Koláček. Samozřejmě, to není oficiální zákaz, to by si jistě nikdo nedovolil.

Jenže má to všechno dohru, v pondělí má být odvolána paní Cibulková a nejspíš bude nahrazena externím tiskovým mluvčím. Pro její odvolání budou použity zástupné problémy. Prý je internetová televize neobjektivní. Nějak zapomněli, že čtyři roky jsou Orlovská média neobjektivní, dávají prostor převážně koaličním politikům, opoziční politik se musel zveřejnění článku domáhat žalobou na město. Stačila jedna reportáž a je vymalováno. Odkaz na reportáž naleznete níže. Jako bič se použije i nevhodná osoba ve vedení spolku, tedy jeho centrálního vedení, která nemá nic společného s Orlovou, nic pro Orlovou neudělala, ale orlovští občané sdružení ve spolku BEZZBROJAKU si dovolili udělat tábor pro děti a městská televize o tom udělala reportáž.

Vše bude použito pro náš prospěch ( tím myslím některé členy rady města), aby to bylo, jak my chceme, podle českého přísloví: „Kdo chce psa bít, hůl si vždy najde“.

Jenže to není konec změn a odvolání.

Nedávno byla odvolána paní Potyšová(ředitelka sociálních služeb Orlová) a to za rok staré věci. Jejímu odvolání se věnovat nebudu, to bude nejspíš řešit soud. Jen je zajímavé, že rada města neměla k její osobě žádné výhrady, schvalovala jí odměny a nakonec ji odvolala.

Odvolána má být vedoucí odboru sociálního paní Nociárová a také viník realizace Humanizace centra náměstí (což podle mě je Ministerstvo Financí, tedy někteří lidé na ministerstvu), ale nemůžete vyhodit někoho, kdo není Váš zaměstnanec, tak viníkem bude pravděpodobně vedoucí odboru rozvoje a investic Ing. Szotkovská.

Jen nechápu, co si od toho část lidí z ANO a ČSSD slibuje. Fakt si tito lidé myslí, že jim to pomůže ve volbách? Necelé čtyři roky tvrdím, že se zde chovají jak na dobytém území, mají enormní střety zájmů. Zatajují nám informace, např. víme, že o nemocnici, tedy o její faktické likvidaci věděli někteří lidé z ANO i z ČSSD.

Vůbec se neptají, jestli někdo z ostatních politických stran, bude ochoten, po těchto skutečnostech s těmito lidmi spolupracovat po říjnových volbách.

Proč to vše dělají ve chvíli, kdy je pan starosta na dovolené. I to o něčem svědčí.

Oni totiž mají strach, že už jim nic nepomůže a bojí se, co bude po komunálních volbách v říjnu.

Mgr. Miroslav Chlubna
4. srpna 2018

Video najdete zde

Persona non grata (Nežádoucí osoba)

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se