Hledat

Najdete u nás


Novinky

Toplist

TOPlist

Těšíte se na Ježíška?

  1. Ano 396
  2. Ne 465


Po volbách, po jednání...

Je již tři týdny po volbách a Orlovské politické hnutí NEZÁVISLÍ v nich nedopadlo špatně. Děkujeme především našim voličům, kteří nám dali hlas a tím i důvěru je zastupovat v zastupitelstvu. Děkujeme také našim kritikům, neboť jejich připomínky nás nutí uvažovat, jestli vše, co děláme, je správné.

Je také již týden po jednání o možné koalici. Jak již jistě víte, NEZ bude v opozici. Určitě to neznamená, že bychom vše dopředu odmítali, budeme se chovat konstruktivně a tak, aby to bylo ku prospěchu Orlové a jejich občanů. Nebudeme jen čekat, co navrhne vedení města, ale budeme navrhovat body do programu zastupitelstva, o kterých by se mělo mluvit. Určitě si dáme pozor na veškerá jednání, aby to nedopadlo tak, že se budou praktikovat staré fígle, jen s novými lidmi, což koaliční vyjednávání občas připomínalo.

Ještě jednou děkujeme za projevenou důvěru a rádi přivítáme Vaše názory a připomínky, které nám můžete napsat na našich webových stránkách: www.nez-orlova.cz   nebo na e-maily našich zastupitelů: m.chlubna@email.cz ; k.plintova@gmail.com ; docent.kafka@seznam.cz .

Mgr. Miroslav Chlubna
30. října 2014

Po volbách, po jednání...

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se