Hledat

Najdete u nás


Novinky

Toplist

TOPlist

Těšíte se na Ježíška?

  1. Ano 396
  2. Ne 465


Slavnostní

Ve čtvrtek 14. září 2017 jsem měl v poště pozvánku na Slavnostní shromáždění Zastupitelstva města Orlové. Na programu bylo „Zhodnocení života a dění ve městě, Ocenění v oblastech kultury, sportu, dětí a mládeže, Ocenění dárců krve.“

Na úvod shromáždění zazněla Česká státní hymna. Moderátor nás mile přivítal a čím více mluvil, stal se nejslabším článkem večera.

O této akci se dlouhodobě uvažovalo delší dobu. Nejvíce od chvíle, kdy nová rada města kritizovala oceňování lidí, kteří se nějakým způsobem zasloužili o rozvoj města apod. Už tehdy jsem novému vedení říkal, ať se inspirují u našeho družebního města Crikvenica, kde to probíhá obdobným způsobem.

Jsem moc rád, že vedení města našlo odvahu a tuto akci zorganizovalo.

Ocenění lidí bylo velmi důstojné a až na pár drobných chyb, které jsou na takových akcích vždy, tak to bylo skvělé. Určitě bude na co navázat v letech budoucích, jen snad bych poprosil o trochu lepší přípravu moderátora a pozval bych zástupce všech našich družebních měst a nebo je poprosil o zdravici, kterou bych tam nechal přečíst.

Mě samotného mrzí, že tam nebyl oceněn nikdo ze spolků a klubu (zájmová činnost), rada města Orlová nebyla schopna rozhodnout a tak to zůstalo nerozhodnuto. Zde jsem radu města poprosil o odpověď, jestli by jim nevadilo, kdyby se ocenění těchto lidí událo na spolkovém večeru. Budou se tím zabývat na nejbližším jednání rady.

Všem oceněným gratulujeme a přejeme pevné nervy, skvělé zdraví a dlouhá léta.

Mgr. Miroslav Chlubna 24. září 2017

Slavnostní

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se