Hledat

Najdete u nás


Novinky

Toplist

TOPlist

Těšíte se na Ježíška?

  1. Ano 396
  2. Ne 464


Vyjádření k působnosti v představenstvu SMO

SMO je poměrně velká společnost, v níž má město 100% podíl.  Ve prospěch občanů je tedy nutné, aby společnost velmi dobře prospívala. Opak byl však v posledních letech pravdou, na kterou hnutí Nezávislých nejen opakovaně upozorňovalo, ale též žádalo jasná opatření k nápravě. 

Když se pak vyskytla příležitost od října 2013  být v představenstvu podniku, nominovali Nezávislí Mgr. M. Chlubnu. Nejenže tak získali mnoho informací o chodu firmy, ale též mohli začít ovlivňovat její směr zlepšení počínání. Za rok se mimo jiné podařilo: Přijala se koncepce fungování SMO včetně dalšího rozvoje, Byly přijaty nové stanovy SMO, dle nového Občanského zákoníku, změnil se systém sponzorských přípěvků na různé volnočasové aktivity, byla přijata opatření k řešení hotelu Sport. Podal se podnět na Energetický regulační úřad a Úřad pro hospodářskou soutěž na postup ČEZ teplárenská a ceny tepla.

Přesvědčení, že firma potřebuje velké změny, které by značně snížily obrovský deficit, zvláště bazénu a hotelu, STÁLE U NEZÁVISLÝCH TRVÁ. Mgr. M. Chlubna bude v představenstvu firmy nejdéle do počátku roku 2015 s tím, že BUDE RESPEKTOVAT POSTUP NAVRŽENÝ NEZÁVISLÝMI. 

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se