Hledat

Najdete u nás


Novinky

Toplist

TOPlist

Těšíte se na Ježíška?

  1. Ano 396
  2. Ne 465


Výsledek

V pondělí 12. října 2015 jsme zveřejnili článek „Z pošty“, kde jsme poukázali na problémy při opravách po budování kanalizace. Ve čtvrtek mi byl doručen e-mail od paní vedoucí odboru rozvoje a investic města Orlová, že vše již je vyřešeno ke spokojenosti stěžovatelů. Jenže ono je tam těch problémů více, např. zabetonovaná přípojka vody i s hodinami, nebo prudký sjezd na pozemek. Potěšitelné je, že se to snaží město řešit, jen bych někdy volil jinou cestu. Např. když se musela kopat přípojka několikráte a to z důvodu nepřesných plánů, tak má město Orlová podle mého názoru automaticky zaplatit zvýšené náklady stavebníků a tyto peníze vyžadovat po stavebním dozoru, nebo po zhotoviteli kanalizace.

Již máme další stížnosti občanů na konání, či nekonání úředníků ohledně kanalizace. Víme o prasklé izolaci na domě, nebo poničeném plotě a údajně to nikdo již dva roky neřeší.

Obdržel jsem konečně výsledek stížnosti pana poslance Hájka na mou osobu za údajné nactiutrhaní. Přestupkové řízení je zastaveno a vše si můžete přečíst v naskenovaném dokumentu. Ten naleznete na konci článku. Jen pro upřesnění adresa pana poslance Hájka, kam mu má být doručen výsledek řízení, je jen doručovací. Trvalý pobyt má v Orlové. Pan Hájek se proti rozhodnutí může odvolat. Také se odvolal, zase je to naskenované a podací pošta, ze které to přišlo je stejná, jako ta doručovací.

Co v odvolání pana poslance Hájka nechápu je, že chce k dalšímu jednání předvolat pana Svorníka. Při dřívějším jednání byl paní předsedající dotazován, jestli má pana Svorníka pozvat na jednání, aby potvrdil mé tvrzení, odpověděl, že NE. Podobně reagoval, na dotaz, jestli chce někoho jiného předvolat jako svědka. Teď navrhuje povolat paní novinářku, aby sdělila, zda jsem onen předmětný článek autorizoval. Nikdy jsem netvrdil, že jsem článek neautorizoval, jen jsem si nevšiml, že výrok číslo tři je připsán mé osobě. Za toto své pochybení (to že jsem si nevšiml, že je výrok, připsán mé osobě) jsem se již dvakrát omluvil. Ale nebudu se omlouvat za něco, co jsem neřekl. To přece nemá logiku. Bylo by to stejné jako kdybych nic neukradl, ale měl bych to vrátit, jenom proto, že jsem to před krádeží držel v ruce.

Panu poslanci jsem také na začátku nabídnul částečnou omluvu za výrok číslo jedna. Kdy, jak mi on sám řekl, nemusel vědět, jak se to má s jeho poslaneckou kanceláří, neboť to za něj vyřizovali jiní, jím pověření. S částečnou omluvou nesouhlasil, řekl, že je nedostatečná. Teď jí vyžaduje.

Chápu, že se může cítit ponížen a jeho EGO možná nedostalo to, co vyžadovalo. Nevyhrál, ale ani já neberu výsledek řízení jako vítězství. Je to prohra, prohra nás obou.

Poslední dnešní informace je pro všechny co mě znají a jsou překvapeni mým zjevem (vzhledem). Nemám rakovinu. Prostě jsem zhubnul.

Mgr. Miroslav Chlubna
26. října 2015

K zobrazení rozhodnutí i odvolání stačí kliknout na odkaz: Vysledek .

Výsledek

<a href="http://www.transmission-elements.com/moncleronline_en/moncler-jackets-holt-renfrew-ny">moncler jackets holt renfrew ny</a><a href="http://www.transmission-elements.com/moncleroutlet_en/moncler-vest-fur-hood-parts">moncler vest fur hood parts</a><a href="http://www.transmission-elements.com/monclersale_en/moncler-coat-dubai-usa-for-sale">moncler coat dubai usa for sale</a><a href="http://www.transmission-elements.com/monclerwholesale_en/moncler-womens-coats-neiman-marcus-last-for-sale">moncler womens coats neiman marcus last for sale</a>
12 elite andrew luck indianapolis colts womens jersey nfl breast cancer awareness royal blue www.turkishmarbletiles.com/nflwholesale_en/ 12-elite-andrew-luck-indianapolis-colts-womens-jersey-nfl-breast-cancer-awareness-royal-blue

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se