Hledat

Najdete u nás


Novinky

Toplist

TOPlist

Těšíte se na Ježíška?

  1. Ano 396
  2. Ne 465


Z pošty

Dobrý den, dovoluji si zveřejnit e-mail, který byl zaslán na mou adresu. K tomu je i pár fotek. Je to dost výmluvné a přesně to ukazuje, jak to u nás v Orlové funguje. Úmyslně jsem vymazal jména.

Mgr. Miroslav Chlubna
12. října 2015

Ahoj Mirku

Jen pro zajímavost ti přeposílám několik fotek, jak se za peníze města opravuje vozovka na ulici Přespolní, která byla zničená při budování kanalizace. Ta zámková dlažba byla před asi 3-mi roky ukončena silničními obrubníky a byla napojena v úrovni vozovky.Celé 3 roky vydržela bez poškození, i když tam jezdily nákláďáky s betonem a dokonce přežila i to budování kanalizace. Po dnešní "opravě" jsem se ptal dělníků proč to museli zvednout o půl metru a řekli mi, že to je podle projektu. Tady opět město spí a někdo zbytečně vyhazuje jeho peníze do vzduchu. 
Za tím obrubníkem zůstala uvězněná felicie pí. XYZ, nikdo ji neupozornil, že by měla vyjet ještě před zabetonováním.
Jen pro upřesnění - to místo je na kopci, nebylo tedy nutné ten kopec ještě navyšovat. Kanalizační šachtice byly v úrovni původní vozovky, teď bude nutné je zvýšit mezikroužky, nebo budou "utopené" pod vozovkou. 
Tohle je ten nejmarkantnější případ, ale u sousedních domků to je obdobné.
Promiň, že tě zatěžuji takovými problémy, ale už tam ztrácím nervy. Dělal jsem tam 4 kanalizační přípojky a ani v jednom případě nesouhlasila dokumentace se skutečností, přestože ti lidé si zaplatily projekty od firmy, kterou tam město poslalo. Konkrétně u XYZ jsem kopal 3x drážku pro potrubí, protože bod napojení podle dokumentace se nepodařilo najít ani mně ani SMVaKu a potom ani pí. Kasanové. Takže někdo sebral peníze za projekty, které město odsouhlasilo a jsou dobré tak akorát na podpal do krbu.
Promiň, jsem nasranej, potřeboval jsem se vykecat.
Ahoj VXX
Zasláno 11. října 2015

Cimg1426

Cimg1427

Cimg1428

Cimg1429

Cimg1430

Cimg1434

Cimg1435

Cimg1436

Z pošty

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se