Hledat

Najdete u nás


Novinky

Toplist

TOPlist

Těšíte se na Ježíška?

  1. Ano 396
  2. Ne 465


Záhadná ztráta paměti

Dostal jsem do rukou návrh na odložení návrhu trestního oznámení, který jsem v loňském roce podal. Čekal jsem to, vždyť proč by mělo být stíháno, že členové rady města Orlové v roce 2012 na květnovém zasedání údajně schválili smlouvu, kterou neviděli a která mohla stát naší městskou společnost SMO prý až několik milionů. Dokonce původní zápis z jednání rady města Orlové neobsahoval záznam o tom, že se smlouva projednala. Prostě členové rady nejednali s péčí řádného hospodáře.

V usnesení o odložení se dozvídám, že smlouva měla být nezměněná a byla předložena. Dva radní z té doby tvrdí opak a jednoho se na to orgány činné v trestním řízení vůbec nezeptaly. O tom že byla smlouva jiná v jednom bodě, který se týkal odstupného a to, že byla vytvořena a dodána na město, až následující den po jednání rady města, jako jedinému akcionáři nikomu také vůbec nevadí. Taktéž nevadí, že mohl být pozměněn zápis z jednání rady. Rovněž se mi „libí“, že je tam ve zkratce napsáno, že se nic nevyplatilo, tak nevznikla škoda a proto není důvod to řešit.

Co mě však mrzí nejvíce je, že většina radních ztratila paměť a nepamatuje si, jestli smlouva byla na radě města předložena. Nejvíce se mě to dotýká u tehdejších komunistických radních. Ani jeden si to nepamatuje. Dokonce tvrdí, že si to nepamatují, i když na zastupitelstvu v červnu 2013, kdy byla tehdejší rada v čele s MUDr. Michalíkem odvolána, někteří z nich uvedli (a je to na zvukovém záznamu), že smlouva předložena radě města nebyla.

Co si o tom myslet, když jde o vlastní krk, musí jít morálka stranou.

Mgr. Miroslav Chlubna

Záhadná ztráta paměti

z IP 109.231.191.*** | 10.4.2014 09:58
Morálka u většiny orlovské KSČM zastoupené v ZM a bývalé RM? Oni tomu říkají "patřičná vůle" :-) A to si toho Roika vlastním přičiněním dostali do SMO. Co dělal Petr Koláček v Dozorčí radě? Umí vůbec počítat? Zná stanovy SMO? Nebo je pravdou že je v orgánech města a SMO jen proto, aby vytěžil prostřednictvím Grácia Orlová městský rozpočet? Danělišyn taktéž, ale přes TJ Slovan Orlová!
z IP 78.102.186.*** | 20.4.2014 21:34
Naprosto souhlasím.
<a href="http://www.roseberrysings.com/northfacefactory_en/north-face-gore-tex-xcr-mountain-jacket-sale">north face gore tex xcr mountain jacket sale</a><a href="http://www.roseberrysings.com/northfaceonline_en/the-north-face-fast-drying-jackets-zara-pack">the north face fast drying jackets zara pack</a><a href="http://www.roseberrysings.com/northfaceoutlet_en/north-face-gore-tex-jacket-washing-instructions-guide">north face gore tex jacket washing instructions guide</a><a href="http://www.roseberrysings.com/northfacesale_en/north-face-down-hoodie-girl-version">north face down hoodie girl version</a>
9 nikola vucevic jersey journal www.riversouthmarketing.com/nflonline_en/ 9-nikola-vucevic-jersey-journal
z IP 2408:8248:3c80:*** | http://www.7quwnxec.com/ | 7.1.2019 20:32
<a href="http://www.ai949xnv.com/air-jordan-retro-5-argent-brouge-kurpesc">air jordan retro 5 argent brouge</a> <a href="http://www.u418reen.com/kvinners-nike-lebron-13-gul-gr%C3%B8nn-obuva">kvinners nike lebron 13 gul gr酶nn</a> <a href="http://www.j5oepgxg.com/free-og-14-br-rosso-gituttio-schuhef">free og 14 br rosso gituttio</a> <a href="http://www.oqxzet0x.com/nike-lebron-14-schuhe-verkauf-chaussuresg">nike lebron 14 schuhe verkauf</a> <a href="http://www.033wdp36.com/air-jordan-retro-9-gull-bl%C3%A5-obuvd">air jordan retro 9 gull bl氓</a> <a href="http://www.xb7fksnt.com/adidas-rose-5-noir-bleu-kurpesc">adidas rose 5 noir bleu</a>
[url=http://www.7quwnxec.com/]7quwnxec[/url]

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se